Istorija

Veromika Dulskienė

Buvo dvi organizacijos krovinių ir keleivių pervežimo ir kelių priežiūros, atsiskyrė jos maždaug 1959 m. Tapo dvi atskiros.

Profesinė sąjungoj visi darbuotojai buvo nariais o įmonė rėmė, skyrė numatytą procentą pajamų į sąskaitą kas mėnesi. Visi darbuotojai turėjo nario pažymėjimus. Prie keleivių vežimo ir kelių ministerijos aukštesnės org. Vadas Vytautas Kvietkauskas, vėliau Mindaugas Duksa.

Pirmoji lyderė buvo vyr. dispečerė Genè Laukinaitienė. Po jos, kadrų inspektorė Irena Rabikauskienė, vėliau renkamas darbų saugos ir keleivių inž.Alfredas Blotnis.

Veromikai Dulskienės atėjus į imonè 1975m, maždaug nuo 1982 m. tęsė profsąjunginė darbą Veromika Dulskienė.

Toliau buvo Vytautas Žvalionis, jis buvo trumpai. Vyko pasikeitimai Lietuvoj. Įmonė atsiskyrė į krovinių ir keleivių vežimą, po to profesinės sąjungos neliko, buvo administracinė taryba. Išstojus iš sąjungos po keletą metų pradėjo kurtis vėl profsąjungos, tuomet nariais buvo tik patriotai.

Vėl buvo renkama lyderių Veromika Dulskienė gal maždaug 1996 m?, vėliau tęsė autoelektrikas Rimas Macionis, o toliau susikūrė nepriklausoma profesinė organizacija.

Parašykite komentarą